Olej MOTUL 7100 20w50 4L + Filtr Oleju Hiflo HF170C Chrom HARLEY DAVIDSON

319,59 

5 w magazynie

SKU: OM710020W504LHF170C Kategorie: , , ,

Opis

Olej silnikowy Motul 7100 20W50 to wysokiej jakości syntetyczny produkt, stworzony z myślą o silnikach czterosuwowych, gwarantujący doskonałą ochronę w każdym środowisku. Jego zaawansowana formuła na bazie estrów, dostosowana do spełniania rygorystycznych norm, takich jak API SG/SH/SJ/SL/SM/SN oraz JASO MA2 M033MOT117, czyni go idealnym wyborem dla nowoczesnych motocykli Harley Davidson. Każdy motocykl entuzjasta, zarówno weekendowy użytkownik, jak i zawodowy motocyklista, doceni niezrównaną wydajność oferowaną przez Motul 7100, która przekłada się na dłuższą żywotność silnika oraz bezproblemową pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Obok oleju, w zestawie znajduje się filtr oleju Hiflo HF170C w eleganckim chromie, zapewniający najwyższy poziom filtracji i długotrwałą ochronę. Ten zestaw to gwarancja nie tylko bezproblemowej wymiany, ale także pewności, że silnik Waszego motocykla działa na najwyższej wydajności. Dzięki Motul 7100, nawet długie, wymagające trasy są pełne przyjemności z jazdy, a ryzyko awarii silnika minimalne. Olej ten perfekcyjnie smaruje komponenty wewnętrzne, co jest kluczowe dla utrzymania stabilnej pracy i uniknięcia przegrzewania.

Decydując się na Motul 7100 20W50 i filtr oleju Hiflo, wybieracie Państwo jakość, bezpieczeństwo i wydajność, które zostały potwierdzone zarówno przez specjalistów, jak i zadowolonych użytkowników. Jest to produkt, który przenosi standardową jazdę na nowy poziom komfortu i pewności w niezawodność Waszego motocykla.

Informacje dodatkowe

Waga4 kg
Wymiary40 × 25 × 15 cm
EAN

5999000070500

Pojemność opakowania

4

Stan

Nowy

Klasa lepkości SAE

20W-50

Stan opakowania

oryginalne

Rodzaj

syntetyczne

Kod producenta

OM710020W504LHF170C

Model

7100 4T MA2

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

4

Przeznaczenie

Motocykle 4-suwowe, Urządzenia ogrodnicze

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej MOTUL 7100 20w50 4L + Filtr Oleju Hiflo HF170C Chrom HARLEY DAVIDSON”