Tarcza Hamulcowa NG Przód BMW/Moto Guzzi Wave 320x64x5mm 13-18
581,70 zł
Ostatnie sztuki
Opis
Odkryj nowy standard w zakresie bezpieczeństwa i wydajności z tarczą hamulcową NG Przód BMW/Moto Guzzi Wave o wymiarach 320x64x5mm, przeznaczoną dla motocykli BMW S 1000R/RR/XR oraz Moto Guzzi California 1400 z lat 2013-2018. Ta wysoce zaawansowana technologia „Wave” podnosi poprzeczkę dla inżynierii hamulców, oferując optymalne chłodzenie i eliminując ryzyko deformacji przy wysokich temperaturach. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko wydłuża żywotność, ale także zapewnia pewne i skuteczne hamowanie w każdych warunkach drogowych.
Tarcza, o średnicy 320 mm, jest idealnie dopasowana do wymagających tras i pozwala na maksymalną kontrolę przy znacznie krótszej drodze hamowania. Jej konstrukcja z sześcioma montażowymi otworami o średnicy 8,5 mm zapewnia wyjątkową kompatybilność i łatwość w instalacji. Dodatkowo, zoptymalizowany układ wentylacyjny nie tylko wspiera doskonałe chłodzenie, lecz również zmniejsza całkowitą wagę tarczy, co przekłada się na bardziej precyzyjne prowadzenie pojazdu.
Postaw na technologię, której zaufało wielu motocyklistów ceniących sobie szybką reakcję na zmieniające się warunki, oraz niezawodność w każdych okolicznościach. Tarcza NG to nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i zwiększonej satysfakcji z każdej przejażdżki. Sprawdź różnicę i zainwestuj w jakość, która spełni najwyższe standardy Twoich potrzeb motocyklowych.
Informacje dodatkowe
| Marka | NG |
|---|---|
| Typ Tarcz | Pływająca |
| Przeznaczenie | BMW, Moto Guzzi |
| Rozmiar | 320x64x5,0 Mm |
| Liczba Śrub | 6×8,5 Mm |
| Model BMW | S 1000R/RR/XR 13-18 |
| Model Moto Guzzi | California 1400 13-18 |
| Rodzaj Tarcz | Wave |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.