Tarcza hamulcowa tył Kawasaki KLX 250/300R 240mm Wave 09-20

250,65 

Dostępny od ręki

  • Karta Visa
  • MasterCard
  • logo płatności BLIK
  • logo płatności przelewy24
SKU: NG1650X Kategorie: , , Marka:

Opis

Prezentujemy doskonały wybór dla miłośników motocrossu – Tarcza Hamulcowa Tył NG dla motocykli Kawasaki KLX 250 (2009-2020) oraz KLX 300 R rocznik 2020. To niezawodny, nowoczesny komponent, który zapewnia najwyższą wydajność hamowania w każdych warunkach. Dzięki innowacyjnej konstrukcji Wave, tarcza nie tylko zyskuje na atrakcyjności wizualnej, ale także pozwala na lepsze chłodzenie oraz zwiększoną odporność na zużycie, co przekłada się na jej długowieczność.

Dokładnie zaprojektowany wymiar 240 mm oraz grubość 5 mm, razem z sześcioma otworami o średnicy 10,50 mm, gwarantują idealne dopasowanie i niezawodność w najtrudniejszych warunkach terenowych. Tarcza wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, co czyni ją odporną na intensywne użytkowanie, jednocześnie zapewniając dłuższą żywotność i bezproblemową integrację z motocyklem.

Inwestując w tarczę hamulcową NG, otrzymujesz produkt, który gwarantuje:
– Niezawodną kontrolę i bezpieczeństwo nawet w trudnych warunkach
– Wytrzymałość na intensywne użytkowanie
– Prosty montaż umożliwiający szybkie dostosowanie do danego modelu
– Zaufanie do jakości potwierdzone przez uznanego producenta części motocyklowych

Nie idź na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa – wybierz tarczę, która zapewni Ci nie tylko spokój ducha, ale także długotrwałe zadowolenie podczas każdej jazdy. Postaw na niezawodność i wyjątkowy komfort z NG Tarcza Hamulcowa Tył.

Informacje dodatkowe

Marka

Kawasaki

Model

Klx 250 '09-20

Linia

Klx 300 R '20

Typ

Tarcza Hamulcowa

Średnica

240 Mm

Grubość

5 Mm

Wzór

Wave

Otwory

6×10,50 Mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tarcza hamulcowa tył Kawasaki KLX 250/300R 240mm Wave 09-20”