Tarcza hamulcowa tylna Wave Suzuki DR 600-800 ’86-97 250×134,5×4 mm

267,95 

4 w magazynie

SKU: NG065X Kategorie: , , Marka:

Opis

Popraw wydajność i bezpieczeństwo swojego motocykla Suzuki z serii DR, wybierając zaawansowaną technologicznie tylną tarczę hamulcową NG Wave. Przeznaczona do modeli z lat 1986-1997, ta tarcza hamulcowa została stworzona z myślą o wymagających motocyklistach, którzy cenią sobie niezawodność oraz precyzyjność hamowania, niezależnie od warunków jazdy.

Charakteryzując się dokładnymi wymiarami 250×134,5×4 mm oraz solidnymi bolcami montażowymi 6×10,5 mm, tarcza NG Wave znacząco zwiększa kontrolę nad motocyklem, zapewniając płynniejszą i bezpieczniejszą jazdę. Dzięki innowacyjnemu designowi typu Wave, efektywność chłodzenia tarczy ulega poprawie, co prowadzi do zmniejszenia zużycia i wydłużenia żywotności całego układu hamulcowego.

Wysokiej jakości materiały i zaawansowane technologie użyte w produkcji czynią z tej tarczy nie tylko efektowny element stylistyczny, ale przede wszystkim kluczowy komponent systemu bezpieczeństwa motocykla. Kompatybilność z modelami serii DR, w tym DR 600, 650, 750 i 800, gwarantuje idealne dopasowanie produktu do Twojego motocykla.

Wybierz tarczę hamulcową NG, aby podnieść komfort i bezpieczeństwo swojej jazdy, ciesząc się pewnością prowadzenia na każdej trasie. To inwestycja w jakość, która przynosi korzyści przez lata. Dodatkowo, oferujemy dogodne opcje wysyłki za pośrednictwem usługi Paczkomat, co zapewnia szybką i bezproblemową dostawę zakupionego produktu.

Informacje dodatkowe

Model

Suzuki DR Series

Rok Produkcji

1986-1997

Rozmiar Tarcz

250×134,5×4 mm

Bolec Montażowy

6×10,5 mm

Typ Tarczy

Wave

Lokalizacja

Tył

Kompatybilność

DR 600/650/750/800

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tarcza hamulcowa tylna Wave Suzuki DR 600-800 ’86-97 250×134,5×4 mm”