Tulejka Zawieszenia Przedniego 461X50X15 All Balls Trwała I Niezawodna
26,65 zł
5 w magazynie
Opis
Odkryj nowe standardy jakości i niezawodności z tulejką zawieszenia przedniego od All Balls. To precyzyjnie wykonany element, który znacząco poprawia prowadzenie Twojego motocykla. Zaprojektowany z myślą o najwyższej użyteczności, produkt ten wykonano z wysokiej jakości metalu, zapewniając wyjątkową odporność na zużycie. Dzięki precyzyjnie dopasowanym wymiarom – średnicy zewnętrznej 46,1 mm, wewnętrznej 50 mm oraz długości 15 mm, tulejka idealnie integruje się z zawieszeniem przednim, co gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż.
Ważny atut tulejki All Balls to stabilność i płynność jazdy, które przekładają się na podwyższenie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Dzięki marce, której zaufały tysiące motocyklistów na całym świecie, decydujesz się na produkt, który sprosta każdemu wyzwaniu, niezależnie od warunków drogowych. Wybierając All Balls, inwestujesz w trwałość oraz niezawodność, które przekształcą każdą podróż w przyjemne doświadczenie.
Idealny wybór dla motocyklistów pragnących wysokojakościowych komponentów zapewniających harmonijną pracę układu zawieszenia. Pozwól sobie na pewność i komfort podczas każdej przejażdżki, jakie oferuje tulejka zawieszenia przedniego All Balls.
Informacje dodatkowe
| Producent | All Balls |
|---|---|
| Typ | Tulejka |
| Zastosowanie | Przód Zawieszenia |
| Średnica Zewnętrzna | 46,1 Mm |
| Średnica Wewnętrzna | 50 Mm |
| Długość | 15 Mm |
| Materiał | Wysokiej Jakości Metal |
| Przeznaczenie | Motocykle |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.